Opiekun medyczny – Piaseczno

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Opiekun Medyczny
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Anny w Piasecznie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opiekun medyczny

Miejsce pracy: EMC Piaseczno sp. z o.o
Region: Piaseczno, woj. mazowieckie

Opis stanowiska

  • pomoc pielęgniarce przy pielęgnacji i transporcie pacjentów
  • opieka nad pacjentem – udzielanie świadczeń opiekuńczych oraz higieniczno-sanitarnych
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym

Oczekiwania

  • ukończony kurs opiekuna medycznego
  • doświadczenie w pracach opiekuńczych będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole
  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wprowadzenie w zakres obowiązków
  • przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych

możliwość pracy w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie

Miejsce pracy:

EMC Piaseczno Sp. z o.o
Mickiewicza 39
Piaseczno, 05-500