Opiekun medyczny – Warszawa

Nazwa stanowiska: Opiekun Medyczny (Szpital) - Warszawa (Żoliborz)
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: Miesięczne

Praca w szpitalu LUX MED Onkologia przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie.

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na pełen wymiar etatu bądź podjęcie współpracy w formie pracy dodatkowej;
  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy;
  • Elastyczny grafik, możliwość pracy w ramach dyżurów dziennych oraz nocnych w godzinach 7.00-19.00 oraz 19.00-7.00;
  • Dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do karty sportowej,
  • Miłą i przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe – preferowane średnie;
  • Ukończona policealna szkoła medyczna w zawodzie opiekuna medycznego lub kurs kwalifikacyjny;
  • Życzliwy i pełen wyrozumiałości stosunek do Pacjentów;
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, punktualność, odpowiedzialność;
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera.

Zadania:

  • Realizacja planu opieki rekomendowanego dla Pacjenta;
  • Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, pomaganie Pacjentom w zaspokajaniu potrzeb związanych z odżywianiem oraz utrzymaniem higieny i czystości;
  • Współpraca z pielęgniarkami, zespołami medycznymi i niemedycznymi w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa i komfortu;
  • Pomoc w transporcie Pacjentów na terenie szpitala;
  • Pomaganie Pacjentowi w adaptacji do warunków życia w szpitalu oraz zmian związanych z chorobą przewlekłą;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie odpowiedniej komunikacji z Pacjentem i rodziną.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie swoich kandydatur online za pośrednictwem linku: https://tiny.pl/9d9t5 (Skopiuj lub wpisz podany link do wyszukiwarki).

Dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy do współpracy!

Miejsce pracy:

LUX MED Onkologia
Szamocka 6
Warszawa, 01-748