Pielęgniarka/Pielęgniarz – Chorzów

Informacje o zatrudnieniu:

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zakres Obowiązków: -opieka nad pacjentem przebywającym w warunkach lecznictwa stacjonarnego według zaleceń lekarza -wykonywanie kompleksowych zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych -wsparcie przy rehabilitacji -prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej Wymagania: -wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie -aktualne prawo wykonywania zawodu -mile widziane specjalizacje i kursy kwalifikacyjne w dziedzinie opieki długoterminowej, pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, pielęgniarstwa zachowawczego, środowiskowego, rodzinnego, środowiskowo-rodzinnego, geriatrycznego, paliatywnego lub anestezjologicznego Oferujemy: -forma zatrudnienia uzależniona od dyspozycyjności kandydata -możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku -przyjazne środowisko pracy

Miejsce pracy:

Betamed SA
Racławicka 20A
Chorzów, 41-506