Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kraków

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka Anestezjologiczna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: do ustalenia

SCANMED S.A. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników). Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie szukamy:

Pielęgniarka anestezjologiczna
Miejsce pracy: KRAKÓW, PRZYCHODNIA PRZY UL. ARMII KRAJOWEJ 5

Zakres Obowiązków:
• udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, pielęgnacyjnych, opiekuńczych wobec pacjentów przekazywanych do zabiegu operacyjnego
• zapewnianie prawidłowe przygotowanie pomieszczenia i sprzętu do zabiegu operacyjnego oraz instrumentowanie podczas zabiegów operacyjnych
• asysta przy zabiegach komercyjnych

Wymagania:
• wykształcenie wyższe pielęgniarskie
• kurs kwalifikacyjny w zakresie pielęgniarstwa w anestezjologii i intensywnej terapii lub specjalizacja w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• dyspozycyjność 2-3 razy w miesiącu

Oferujemy:
• współpracę w oparciu o umowę zlecenie
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• dodatkowy system benefitów
• miłą atmosferę w zespole

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne Scanmed w Krakowie
Armii Krajowej 5
Kraków, 30-150