Pielęgniarka/Pielęgniarz – Zurych

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka I Pielęgniarz - Szwajcaria
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: od 6000 CHF + dodatki

Klinika Hirslanden w Zurychu to prywatna, nowoczesna placówka położona nad Jeziorem Zuryskim. Należy do Grupy Hirslanden – największej w Szwajcarii prywatnej sieci szpitali. Założona w 1932 roku, dziś dysponuje ponad 300 łóżkami i 14 salami operacyjnymi. Specjalizuje się w kardiologii, neurologii, ortopedii, ginekologii i położnictwie. Dysponuje nowoczesną infrastrukturą i zatrudnia blisko 2000 wysoko wykształconych pracowników. Od 2022 roku Klinika Hirslanden w Zurychu jest Partnerem Carenea Polska i zaprasza do pracy w swoich zespołach polskie pielęgniarki.

O Carenea:
Jesteśmy pierwszą w Polsce szwajcarską firmą prowadzącą rekrutację i relokację pracowników medycznych na zlecenie klinik i szpitali w Szwajcarii. Dzięki nam wykwalifikowany personel medyczny zyskuje szansę na awans zawodowy i bezpieczną relokację do Szwajcarii – najlepszego kraju do życia i pracy wg wielu rankingów. Realizujemy unikatowy program Academia Carenea, akredytowany przez naszych partnerów, prywatne i publiczne kliniki w Szwajcarii. W ramach Akademii Carenea gwarantujemy nostryfikację dyplomu oraz przygotowanie językowe i kulturowe do życia w Szwajcarii. Dodatkowo zapewniamy opiekę relokacyjną zarówno w Polsce, jak i na miejscu w Szwajcarii.

Oferujemy:
• wynagrodzenie od 6000 CHF brutto + dodatki
• umowę o pracę bezpośrednio z kliniką Hirslanden w Zurychu
• nostryfikacja dyplomu
• autorski program Academia CARENEA przygotowujący do pracy w Szwajcarii
• pracę w tandemie z doświadczoną pielęgniarką/pielęgniarzem
• opiekę i pomoc konsultanta CARENEA w relokacji do Szwajcarii
• możliwość podjęcia dalszego kształcenia, w tym specjalizacji
• szkolenia realizowane cotygodniowo w ramach godzin pracy

Zakres zadań:

• opieka nad Pacjentami w modelu opieki PRIMARY NURSING (ilość pacjentów pod opieką: 5-7)
• samodzielna realizacja zaleceń lekarskich i koordynacja działań profilaktycznych, diagnostycznych i terapeutycznych
• przekazywanie obserwacji i informacji o zmianie stanu zdrowia pacjentów do przełożonego
• realizacja zadań administracyjnych związanych z obsługą pacjenta
• opieka nad nowymi pracownikami, praktykantami i studentami (po okresie wdrożeniowym)

Wymagane wykształcenie i doświadczenie:
• wykształcenie pielęgniarskie – minimum licencjat
• doświadczenie w pracy w szpitalu (jako atut)

Dodatkowe umiejętności i wiedza:
• dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (certyfikat B2)
• wysoki poziom kompetencji społecznych i silne poczucie empatii
• umiejętność pracy w zespole i predyspozycje do kierowania ludźmi
• otwartość i zaangażowanie w pracę w różnych zespołach

Dlaczego warto aplikować z Carenea?

◦ Nasi Kandydaci pracują na tych samych warunkach co lokalny personel medyczny
◦ Mają zapewnioną nostryfikację dyplomu przez Szwajcarski Czerwony Krzyż
◦ Przed wyjazdem uczestniczą w bezpłatnym szkoleniu językowym i kulturowym
◦ Wszystkich Kandydatów przygotowujemy do egzaminu z języka niemieckiego Zertifikat B2 we współpracy ze szkołą językową Berlitz oraz pokrywamy jego koszt
◦ W Szwajcarii nasi Kandydaci i ich rodziny są objęci opieką konsultanta ds. relokacji
◦ Carenea nie pobiera od Kandydatów ŻADNYCH OPŁAT za udział w rekrutacji i szkoleniu

Miejsce pracy:

Klinika Hirslanden
Zurych, Szwajcaria
Zurych, -
Szwajcaria