Pielęgniarka/Pielęgniarz – Białystok

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz POZ - Białystok
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 45-52 zł brutto/h lub do 7400 zł brutto

Opis pracy:

Nowa placówka Jutro Medical w Białymstoku.

Poszukujemy Pielęgniarki/rza POZ, która/y oprócz obsługi pacjentów, pomoże nam rozwinąć nową filię w Białymstoku przy ul. Łąkowej 9.

Zależy nam na komforcie Twojej pracy – chcemy dać Ci technologię oraz wsparcie, abyś jeszcze lepiej mógł/mogła zadbać o zdrowie pacjentów, dlatego:

  1. W Jutro Medical stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych kompetencji Pielęgniarzy(ek), takich jak badanie fizykalne czy programy profilaktyczne. 
  2. Dbamy o wyjątkową atmosferę – stawiamy na wzajemne wsparcie, wymianę wiedzy, premiujemy kreatywność i wychodzenie z nowymi inicjatywami dla pacjentów.
  3. Stawiamy na rozwój w naszym zespole – oferując dostęp do wielu platform edukacyjnych m.in. Up To Date, ECG Weekly, POZycja Pierwsza oraz Twój Pierwszy Dyżur.
  4. Praca w Jutro Medical jest pracą zespołową. Pielęgniarki, Lekarze, Rejestracja czy Koordynatorzy – jesteśmy jednym zespołem.

Pracując u nas będziesz samodzielnie przyjmować dorosłych pacjentów w gabinecie zabiegowym lub punkcie pobrań, pracując na naszym autorskim systemie do obsługi pacjentów.

  • Stawka: do 52 zł /h (w zależności od kwalifikacji) – umowa zlecenie bądź kontrakt lub do 7400 brutto na umowę o pracę (w przeliczeniu na cały etat)
  • Lokalizacja: Białystok, ul. Łąkowa 9
  • Dyspozycyjność: od poniedziałku do piątku, najchętniej na pół etatu
    Godziny pracy: od pon–pt w godz. 8:00–18:00 (praca od marca 2023)

?​ Szczegóły: zadzwoń, napisz sms: 531 091 397 ?

?​ Aplikuj: https://bit.ly/3CmwKws ?

Miejsce pracy:

Jutro Medical
ul. Łąkowa 9
Białystok, 15-017
Polska

Dodatkowe informacje:

Oferta archiwalna. Ogłoszenie nie jest już aktualne.