Pielęgniarka/Pielęgniarz – Blachownia

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Koordynator Poradni Specjalistycznych
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków
•koordynowanie pracą poradni specjalistycznych
•nadzór oraz organizowanie czasu pracy podległego personelu
•właściwa i efektywna gospodarka lekami i materiałami medycznymi
•prowadzenie dokumentacji medycznej, indywidualnej oraz zbiorczej
•dbałość o stan techniczno-sanitarny pomieszczeń, sprzęt i inne materiały
•wykonywanie świadczeń pielęgniarskich
•asystowanie przy drobnych zabiegach
•prowadzenie działań edukacyjnych wobec pacjentów

Wymagania
•wykształcenie wyższe pielęgniarskie
•aktualne prawo wykonywania zawodu
•minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Pielęgniarki
•znajomość programów KS-SOMED i KS-MEDIS
•umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy
•indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia
•pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•pakiet szkoleń wprowadzających
•możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych
•wysoki komfort pracy
•przyjazną atmosferę

Miejsce pracy:

Scanmed S.A.
Sosnowa 16
Blachownia, 42-200