Pielęgniarka/Pielęgniarz – Bolesławiec

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz opieka długoterminowa domowa/hospicjum domowe
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5000

Opis pracy:

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe: licencjat lub magister pielęgniarstwa,
– Specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie:
o pielęgniarstwa opieki paliatywnej (preferowane) lub
o opieki długoterminowej lub
o pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, lub
o pielęgniarstwa zachowawczego, lub
o pielęgniarstwa internistycznego, lub
o pielęgniarstwa rodzinnego, lub
o pielęgniarstwa środowiskowego, lub
o pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, lub
o pielęgniarstwa pediatrycznego, lub
o pielęgniarstwa geriatrycznego,
– Czynne prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane:
– 2-letnie doświadczenie w udzielaniu świadczeń w warunkach domowych
– 3-letnie doświadczenie w pielęgnacji chorych w warunkach oddziału szpitalnego.
Zakres obowiązków:
– Realizacja świadczeń medycznych w domu pacjenta
– Współpraca z zespołem medycznym (lekarzem, fizjoterapeutą, psychologiem)
– Współpraca z lekarzem POZ.

Oferujemy:
– Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na jedną zmianę (pełny etat)
– Pracę w życzliwym zespole,
– Godne wynagrodzenie,
– Wszystkie potrzebne narzędzia pracy (komputer, samochód)
– Praca na podstawie umowy o pracę

Oferty prosimy kierować pod adres mailowy [email protected]

Miejsce pracy:

CURATUM SP. Z O.O.
ul. Zygmunta Augusta 29
Bolesławiec, 59-700