Pielęgniarka/Pielęgniarz – Brzeziny

Nazwa stanowiska: Osoba pobierająca - Praca w Punkcie Pobrań - Brzeziny
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: -

Opis pracy:

Do Twoich obowiązków należeć będzie

  • obsługa pacjentów w zakresie pobierania krwi i przyjmowania materiału biologicznego, w tym wymazów w kierunku SARS-Cov-2
  • przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa,
  • współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.

Wymagania:

Aby efektywnie realizować zadania niezbędne są:

  • wykształcenie kierunkowe oraz czynne Prawo Wykonywania Zawodu,
  • doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego,
  • znajomość obsługi komputera,
  • chęć zdobywania nowej wiedzy,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność współpracy w Pacjentami,
  • pozytywne podejście do ludzi.

Oferujemy:

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • pracę na zasadzie dyżurów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 – 11:00 oraz sobotę 8:00 – 11:00
  • pracę w Punkcie Pobrań na ul. Przedwiośnie​,
  • formę zatrudnienia – umowa zlecenie,
  • zniżki na nasze usługi zarówno dla Pracowników, jak i ich rodzin,
  • szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań,
  • swobodną atmosferę i pracę w zgranym zespole.

Prosimy o aplikowanie na adres: [email protected]

lub za pomocą formularza:

Miejsce pracy:

ALAB Laboratoria Sp. z o.o.
ul. Przedwiośnie
Brzeziny, -