Pielęgniarka/Pielęgniarz – Bydgoszcz

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: -

ALAB laboratoria to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań.

Do naszego Punktu Pobrań w Bydgoszczy poszukujemy: Pielęgniarki/Pielęgniarza

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
– obsługa pacjentów w zakresie pobierania krwi i przyjmowanie materiału biologicznego,
– przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa,
– współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firm

Aby efektywnie realizować zadania niezbędne są:
– wykształcenie uprawniające do pobierania materiału biologicznego/Prawo Wykonywania Zawodu,
– doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego,
– znajomość obsługi komputera,
– chęć zdobywania nowej wiedzy,
– umiejętność współpracy w Pacjentami, pozytywne podejście do ludzi.

zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:
– możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb w comiesięcznie uzgadnianych grafikach,
– zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników, ich rodzin oraz współpracowników,
– szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań,
– swobodną atmosferę i pracę w zgranym Zespole.

Więcej informacji na stronie https://kariera.alablaboratoria.pl/oferty-pracy/
Aplikować można wypełniając formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a395819e8869461599e9d459692a1b45

Miejsce pracy:

ALAB laboratoria sp. z o.o.
Bydgoszcz, 85-001