Pielęgniarka/Pielęgniarz – Chotomów

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: pielęgniarka POZ
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 50/godz

Opis pracy:

NZOZ „AGMA „w Chotomowie zatrudni od zaraz pielęgniarkę
• Forma zatrudnienia umowa zlecenie, kontraktowa,
• Praca między 8.00-18.00 – elastyczny czas pracy dopasowany do zgłoszonej dyspozycyjności
Warunki finansowe 50zl brutto/godz
Zakres obowiązków
• Realizacja świadczeń pielęgniarskich w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej , rejestracja /zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami./

Wymagania:
• dobra organizacja pracy , komunikatywność ,empatia,, miłe usposobienie
• sprawność manualna i predyspozycja do pracy w gabinecie zabiegowym
• dobra znajomość obsługi komputera /przeszkolenie w pracy na programie dr Eryk /
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny 603555743 lub e-mail: [email protected]
Mile widziane CV

Miejsce pracy:

NZOZ AGMA
ul. Gwiaździsta 4
Chotomów, 05-123