Pielęgniarka/Pielęgniarz – Częstochowa

Nazwa stanowiska: PIELĘGNIARKA ANESTEZJOLOGICZNA / PIELĘGNIARZ ANESTEZJOLOGICZNY
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis pracy:

NZOZ Szpital Urologiczny Mazovia w Częstochowie zatrudni:
PIELĘGNIARKĘ ANESTEZJOLOGICZNĄ/PIELĘGNIARZA ANESTEZJOLOGICZNEGO

Oczekiwania:
-ukończony kurs lub specjalizację z zakresu anestezjologii,
-dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce,
-umiejętność indywidualnego podejścia do Pacjenta,
-odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
-mile widziane doświadczenie.

Zakres zadań:
-przygotowanie Pacjenta do zabiegów  i opieka nad nim po zabiegach,
-czynny udział w zabiegach operacyjnych,
-zapewnienie kompleksowej opieki pielęgniarskiej,

Oferujemy:
-indywidualnie dopasowaną formę i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
-zatrudnienie w zespole zaangażowanych, pełnych pasji osób,
-udział w ciekawych, rozwojowych projektach.

Osoby zainteresowane pracą w Szpitalu Mazovia prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: [email protected]
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy:

NZOZ SZPITAL MAZOVIA W CZĘSTOCHOWIE
Warszawska 30
Częstochowa, 42-202