Pielęgniarka/Pielęgniarz – Czestochowa

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/ Pielęgniarz- praca w Niemczech- osoby chore i starsze
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 2400

Opis pracy:

Opiekun osób starszych i chorych- Praca w Niemczech

Masz wykształcenie w zawodzie pielęgniarz?

Posiadasz doświadczenie w opiece na osobami chorymi i starszymi ?

Potrafisz dogadać się po niemiecku a dodatkowo cechuje Cię empatia, to mamy propozycję pracy dla Ciebie.

Stanowisko: pielęgniarka/ pielęgniarz

Miejsce pracy: praca w regionie Schleswig-Holstein

Wymagania:

wykształcenie w zawodzie (średnie lub wyższe) pielęgniarz lub pokrewne

komunikatywny język niemiecki (A2-B1)

minimum rok doświadczenia w zawodzie zdobyte w placówce medycznej

dyspozycyjność

Obowiązki:

Praca w domach opieki.

pielęgniarska opieka nad pacjentami

pielęgnacja chorego

pomoc w utrzymaniu higieny osobistej

pomoc w życiu codziennym, karmienie itp.

Oferujemy:

– zakwaterowanie

– ubezpieczenie

Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00 w weekend sms- oddzwonimy!

Jolanta : +48 570 901 088 kontakt w godzinach 10-14.

po godz. 14 proszę o wiadomość sms o treści „pielęgniarka”

Jeżeli szukasz innej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową: www.klaverteam.com

Miejsce pracy:

Klaver Sp. zo.o.o
Gminna 131
Czestochowa, 42-220