Pielęgniarka/Pielęgniarz – Dźwierzuty

Nazwa stanowiska: PIELĘGNIARKA / RATOWNIK MEDYCZNY kolonie na MAZURACH
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 2600

Opis pracy:

PIELĘGNIARKA / RATOWNIK MEDYCZNY kolonie na MAZURACH

2600 zł brutto/turnus

Wymagania:

  • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / ratownika medycznego
  • książeczka zdrowia do celów sanitarnych.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie w ciągu 7 dni od zakończenia kolonii
  • zakwaterowanie, pełne wyżywienie.

Obowiązki:

  • całodobowa opieka pielęgniarska nad dziećmi i młodzieżą przebywającymi w OW Kulka
  • zapewnianie pierwszej pomocy przedmedycznej podczas kolonii i obozów w OW Kulka
  • nadzór nad organizacją izolatek, przygotowaniem apteczek, sporządzanie dokumentacji
  • współpraca z dyżurującym w OW Kulka lekarzem.

Termin zatrudnienia:

  • 24.06-5.07.2022

(pierwszy dzień od g. 16, ostatni do g. 14)

Prosimy o aplikacje: [email protected]

Miejsce pracy:

Szarpie Travel
Kulka 9
Dźwierzuty, 12-120