Pielęgniarka/Pielęgniarz – Gardno

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka POZ
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6000 - 7500

Opis pracy:

NZOZ w Gardnie w związku z rozwojem usług dla obecnych i nowych Pacjentów oferuje pracę pielęgniarki poz. W ramach Przychodni oferujemy poradnię lekarza poz, pediatryczną, dermatologiczną, kardiologiczną, neurologiczną, pulmonologiczną, medycyny pracy oraz pracownię usg. Przychodnia jest w dobrym położeniu dla osób z okolic jak i Szczecina (30km od centrum, pierwszy zjazd z S3 w kierunku Gorzowa).

Oferujemy przyjazną atmosferę, bardzo dobre i stabilne warunki w ramach umowy o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt (również w niepełnym wymiarze godzin). Wynagrodzenie w wysokości  6000 – 7500 tys. brutto.

Oczekiwania: wykształcenie minimum średnie medyczne, mile widziane ukończone studia licencjackie/magisterskie, aktualne PWZ, pielęgniarstwo środowiskowe, EKG, spirometria, znajomość procedur medycznych, doświadczenie w kontakcie z pacjentami, umiejętność obsługi komputera.

Zapraszamy osoby zainteresowane o kontakt za pośrednictwem telefonu lub na adres [email protected] z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Miejsce pracy:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gardnie
Żelisławiecka 12
Gardno, 74-100
Polska

Dodatkowe informacje:

Oferta archiwalna. Ogłoszenie nie jest już aktualne.