Pielęgniarka/Pielęgniarz – Gdańsk

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz POZ - Gdańsk
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 45-52 zł brutto/h

Opis pracy:

Jesteśmy Jutro Medical – przychodnią POZ, oferującą wizyty refundowane przez NFZ. Zmieniamy przyszłość opieki zdrowotnej. 

Wspieramy pracę zespołu medycznego najnowszymi technologiami. Stworzyliśmy autorski system do obsługi pacjentów, dzięki któremu obsługa wizyt jest wygodna, a przepływ dokumentacji z gabinetu zabiegowego do lekarza szybki.

Stawiamy na efektywną współpracę między lekarzem, a zespołem pielęgniarskim opartą o szacunek i wzajemną pomoc – wspólne działanie jest kluczem do dobrania odpowiedniego leczenia dla pacjenta.

Nasze gabinety są nowoczesne oraz kompleksowo wyposażone, zarówno jeśli chodzi o stanowisko pracy jak i aparaturę medyczną.

Dołączając do nas, dołączysz do zespołu, w którym dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Możesz liczyć na obustronną, otwartą komunikację połączoną z regularnym feedbackiem, na współdziałanie, wzajemna pomoc i regularne integrację – zespołowe oraz ogólnofirmowe!

Pracując u nas będziesz samodzielnie przyjmować dorosłych pacjentów w gabinecie zabiegowym lub punkcie pobrań, pracując na naszym autorskim systemie do obsługi pacjentów.

Stawka: 45-52 zł /h – umowa zlecenie bądź kontrakt lub 7000 zł brutto – umowa o pracę + zembalowe

Lokalizacja: Gdańsk – aplikuj: https://bit.ly/3OmhrYH 

Dyspozycyjność: od poniedziałku do piątku, najchętniej na pół etatu
Godziny pracy: od pon–pt w godz. 8:00–18:00 (praca od września 2022)

Miejsce pracy:

Jutro Medical
dokładny adres wkrótce
Gdańsk, 80-000
Polska

Dodatkowe informacje:

Oferta archiwalna. Ogłoszenie nie jest już aktualne.