Pielęgniarka/Pielęgniarz – Gdańsk

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz POZ - Gdańsk
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 7000

Opis pracy:

Jesteśmy Jutro Medical – przychodnią POZ, oferującą wizyty refundowane przez NFZ. Zmieniamy przyszłość opieki zdrowotnej. Na ten moment obsługujemy tysiące pacjentów miesięcznie w 3 placówkach w Warszawie. Rozszerzamy swoją działalność na Wrocław i Gdańsk (otwarcie we wrześniu 2022). W związku z tym poszukujemy Pielęgniarki/rza POZ, która/y oprócz obsługi pacjentów, pomoże nam rozwinąć filię w nowym mieście.

?​ Szczegóły: zadzwoń, napisz sms: 531 091 397 lub aplikuj?

Wspieramy pracę zespołu medycznego najnowszymi technologiami. Stworzyliśmy autorski system do obsługi pacjentów, dzięki któremu obsługa wizyt jest wygodna, a przepływ dokumentacji z gabinetu zabiegowego do lekarza szybki.

Stawiamy na efektywną współpracę między lekarzem, a zespołem pielęgniarskim opartą o szacunek i wzajemną pomoc – wspólne działanie jest kluczem do dobrania odpowiedniego leczenia dla pacjenta.

Nasze gabinety są nowoczesne oraz kompleksowo wyposażone, zarówno jeśli chodzi o stanowisko pracy jak i aparaturę medyczną.

Dołączając do nas, dołączysz do zespołu, w którym dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Możesz liczyć na obustronną, otwartą komunikację połączoną z regularnym feedbackiem, na współdziałanie, wzajemna pomoc i regularne integrację – zespołowe oraz ogólnofirmowe!

Pracując u nas będziesz samodzielnie przyjmować dorosłych pacjentów w gabinecie zabiegowym lub punkcie pobrań, pracując na naszym autorskim systemie do obsługi pacjentów.

? Stawka: do 52 zł /h (w zależności od kwalifikacji) – umowa zlecenie bądź kontrakt
? Lokalizacja: Gdańsk – aplikuj: https://bit.ly/3OmhrYH
? Dyspozycyjność: od poniedziałku do piątku, najchętniej na pół etatu
? Godziny pracy: od pon–pt w godz. 8:00–18:00 (praca od września 2022)
?​ niezbędna do pracy jest możliwość deklarowania pacjentów tzn. ukończony kurs pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowy bądź inne kursy uprawniające do prowadzenia listy aktywnej lub posiadanie tytułu magistra

Miejsce pracy:

Jutro Medical
al. Grunwaldzka 43
Gdańsk, 80-236
Polska

Dodatkowe informacje:

Oferta archiwalna. Ogłoszenie nie jest już aktualne.