Pielęgniarka/Pielęgniarz – Gdańsk

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz ze znajomością języka ukraińskiego do Telecentrum w Gdańsku - praca zdalna/stacjonarna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 44-70

Opis pracy:

Zakres obowiązków

  • Odbieranie połączeń od pacjentów
  • Przeprowadzenie wywiadu medycznego z pacjentem.
  • Sporządzenie dokumentacji medycznej na podstawie wywiadu medycznego.
  • Udzielanie teleporad pielęgniarskich i/lub przekierowanie pacjenta na teleporadę lekarską.

Nasze wymagania

  • Masz aktualne PWZ, ubezpieczenie OC
  • Znasz przepisy prawne obowiązujące w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej.
  • Cechuje Cię empatia i kultura osobista.
  • Umiesz budować pozytywne relacje, jesteś nastawiony/a na wysoką jakość obsługi.
  • Potrafisz organizować swoją pracę oraz pracować w zespole.
  • Masz dostęp do stałego łącza internetowego.
  • Komunikujesz się w języku ukraińskim – nie wymagamy płynnej i poprawnej znajomości, dla nas liczy się komunikacja z pacjentem i udzielenie pomocy pacjentowi.

Oferujemy

  • Praca w PZU Zdrowie -prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wsparcie doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu medyków. Nauczymy Cię obsługi systemów potrzebnych do pracy oraz jak prowadzenia rozmowy przez telefon z pacjentem.
  • Praca zdalna lub stacjonarna w godzinach 18:00-08:00 oraz święta i weekendy 24/7.
  • Możliwość połączenia pracy w PZU Zdrowie z pracą zawodową –   Ty decydujesz ile godzin chcesz przepracować w danym miesiącu, wymagamy dyspozycyjności min. 60 godzin w miesiącu.
  • Ty wybierasz formę zatrudnienia – B2B lub UZ.
  • PZU Zdrowie zapewni wymagany sprzęt – komputer, słuchawki itp.
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego w PZU Zdrowie.

Miejsce pracy:

PZU Zdrowie
Pałubickiego 2
Gdańsk, 80-175