Pielęgniarka/Pielęgniarz – Gdańsk

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz Medycyny Pracy
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 4000-5000

Opis pracy:

Pielęgniarka/Pielęgniarz Medycyny Pracy
Oddział Kolejowa Medycyna Pracy

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

Wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami
Przygotowywanie, prowadzenie, archiwizacja i zabezpieczenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami
Wykonywanie badań diagnostycznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
Obsługa osób zgłaszających się na badania profilaktyczne, prowadzenie zapisów i rejestracja badanych
Obsługa służbowej poczty elektronicznej oraz systemów działających w PKP S.A.
Współpraca z lekarzami, pielęgniarkami i psychologami oraz innym personelem przychodni
Nadzór nad stanem sanitarno-higienicznym przychodni

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/ magisterskie na kierunku pielęgniarstwo
Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
Ukończony kurs specjalistyczny z zakresu wykonywania i interpretacji zapisu EKG
Mile widziany kurs kwalifikacyjny z zakresu ochrony zdrowia pracujących
Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista
Dobra organizacja pracy własnej
Znajomość obsługi komputera w stopniu średnim

Oferujemy:

Pracę na lata- 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat
Stabilizację- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Elastyczność- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, B2B
Produkty firmowe- ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Święta Kolejarza
Szkolenia- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów
Rozwój- udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP – jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników
Atmosferę- praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel
Benefity pozapłacowe – dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych, wydarzeń kulturalnych i wypoczynku

Miejsce pracy:

PKP S.A.
Marii Zientary-Malewskiej 28
Gdańsk , 80-012