Pielęgniarka/Pielęgniarz – Gliwice

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka Instrumentariuszka
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 70,00 zł/h

e-work Medical od ponad 20lat wspiera szpitale w zatrudnianiu personelu medycznego.

W związku z reorganizacją struktur zaprzyjaźnionego szpitala, poszukujemy Pielęgniarki i Pielęgniarzy z doświadczeniem operacyjnym/ instrumentariuszki.
Pielęgniarka Instrumentariuszka
Gliwice
Obowiązki
• wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medycznego,
• prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami,
• dbanie o zgodności materiałów, opatrunków, leków, środków do dezynfekcji, narzędzi,
Wymagania
• aktualne PWZ,
• doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki instrumentariuszki,
• specjalizacja instrumentariuszki mile widziana,
Oferujemy
• współpracę w formie B2B lub Umowę Zlecenie,
• stawkę godzinową 70,00 zł brutto
• pracę w dniach roboczych, w godzinach 7.:25-15:00 według ustalonego grafiku ( nie jest wymagana praca każdego dnia),

Miejsce pracy:

Szpital Miejski nr 4
Kościuszki 29
Gliwice, 44-100