Pielęgniarka/Pielęgniarz – Gorzów Wielkopolski

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz/Położna/Położnik/Technik Analityki Medycznej/Ratownik Medyczny
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 5350-6400 (*umowa o pracę - pełny etat)

Opis pracy:

Opis stanowiska:

  • Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań;
  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania Punktu Pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność 50-70 godzin miesięcznie;
  • Dużo pozytywnej energii.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00 lub 07:00-12:00;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;
  • Miejsce pracy: ul. Walczaka 23E i ul. Konstytucji 102.

Zapraszamy do aplikowania bezpośrednio przez naszą stronę internetową

bądź za pośrednictwem poniższego linku:

Miejsce pracy:

Synevo Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski, _