Pielęgniarka/Pielęgniarz – Szwajcaria

Nazwa stanowiska: DYPLOMOWANA (Y) PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ W DOMU OPIEKI , SZWAJCARIA, KANTON BERNO - UMOWA BEZPOŚREDNIA ZE SZWAJCARSKIM DOMEM OPIEKI!
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 25'000 - 31'000 PLN brutto miesiecznie x 13

Jako licencjonowane przez szwajcarskie SECO pośrednictwo pracy poszukujemy personelu medycznego dla naszych klientów na terenie całej Szwajcarii niemieckojęzycznej i oferujemy umowy podpisane wyłącznie bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą (szpitale oraz domy opieki).

Jako wiodąca firma konsultingowa z kilkuletnim doświadczeniem w branży HR oraz biuro tłumaczeń świadczymy usługi doradcze w kwestiach administracyjnych, prawnych i zawodowych na terenie całej Szwajcarii niemieckojęzycznej w języku polskim i niemieckim.

Dla naszego klienta w kantonie Berno jakim jest renomowany i nowoczesny dom opieki oferujący opiekę długoterminową dla osob w różnych grupach wiekowych poszukujemy dyplomowane pielęgniarki oraz pielęgniarzy. Oferta ta jest skierowana głównie do osób, pragnących dłużej pracować w Szwajcarii.

OPIS STANOWISKA

  • Odpowiedzialność za profesjonalną opiekę w ramach kompetencji dyplomowanego personelu pielęgniarskiego ludzi wymagających stałej opieki w różnej grupie wiekowej
  • Bieżąca rewizja planu opieki i adaptacja jej do zmieniających się warunków i potrzeb mieszkanców
  • Uczestnictwo w zarządzaniu, organizowaniu i planowaniu pracy pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz procesu pielęgnacyjnego
  • Praca w interdyscyplinarnym zespole medycznym

Nasza firma świadczy kompleksowe doradztwo związane z emigracją do Szwajcarii oraz oferuje bezplatną kompleksową pomoc administracyjną w organizacji formalności oraz nostryfikacji polskiego dyplomu przez Szwajcarski Czerwony Krzyż

WYMAGANIA

  • Kwalifikacje do wykonywania zawodu lub ukończone studia pielęgniarskie minimum licencjat  uznane w Szwajcarii – „SRK Anerkennung” lub gotowość do przejścia procedury uznania dyplomu w Szwajcariiwarunek konieczny

  • Dobra znajomość j. niemieckiego na poziomie B1/B2 oraz gotowość do zrobienia certyfikatu potwierdzającego znajomość na poziomie B2 najpóźniej w trakcie zatrudnienia – warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe w szpitalu, przychodni lub domu opieki
  • Dobra znajomość obsługi komputera

OFERTA

  • Umowa  na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym bezpośrednio ze szwajcarskim domem opieki zgodnie ze szwajcarskim prawem pracy
  • Wynagrodzenie od 5’300 CHF – 6’300 CHF brutto + 13ta pensja (wysokosć wynagrodzenia jest zależna m. in od lat doświadczenia, wykształcenia, kursów, znajomości języka i podlega negocjacji)
  • Polskojęzyczna pomoc naszej firmy w formalnościach związanych z zamieszkaniem w Szwajcarii oraz uznaniem dyplomu
  • Dobre świadczenia socjalne + dodatki
  • Możliwość współdecydowania o organizacji czasu pracy
  • 5 tygodni urlopu
  • 40-godzinny tydzień pracy przy 100% etacie
  • Stałe godziny pracy!
  • Mozliwość indywidualnego wyboru wysokości etatu (50%-100%)
  • Praca w zgranym zespole w nowoczesnej infrastrukturze
  • Długoterminowa perspektywa, jak również duży potencjał rozwojowy dla osób chcących się dalej kształcić

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przesyłając nastepujace dokumenty na nasz adres mailowy:

  • CV ze zdjęciem
  • Dyplom ukończenia studiów
  • Certyfikat poświadczający znajomość języka na poziomie B1 lub B2 (o ile w posiadaniu)

Informujemy że wysyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych do celów rekrutacyjnych.

Miejsce pracy:

CHRUST TRANSLATIONS
Szwajcaria, -
Szwajcaria