Pielęgniarka/Pielęgniarz – Halinów

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka - gabinet zabiegowy poradni podstawowej opieki zdrowotnej
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 7000 - 9000 zł

Opis pracy:

OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem współpracy w ramach umowy o pracę, w pełnym lub niepełnym wymiarze – do uzgodnienia, możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie lub kontrakt

Co oferujemy

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         atrakcyjne warunki wynagrodzenia, system motywacyjny, pakiet socjalny,

·         pełny program szkoleń

·         praca od poniedziałku do piątku

·         stabilność zatrudnienia

·         praca w miłej atmosferze z doświadczonym zespołem

Nasze wymagania

·         czynne prawo wykonywania zawodu

·         ukończony kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo rodzinne lub tytuł magistra pielęgniarstwa

·         kursy specjalistyczne dla pielęgniarek (kurs wykonywania i interpretacji EKG , kurs szczepień ochronnych)

·         umiejętność pracy w zespole

·         samodzielność i dobra organizacja pracy

·         prawo jazdy kat. „B”

Zakres obowiązków

·         przygotowanie gabinetu zabiegowego oraz  lekarskiego do świadczenia usług medycznych

·         wykonywanie badań diagnostycznych i procedur medycznych

·         pobieranie krwi do badań laboratoryjnych

·         wykonywanie szczepień ochronnych

·         wykonywanie EKG

·         prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

·         dbanie o pozytywny wizerunek firmy

·         rzetelne wykonywanie zleconych obowiązków

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne ZANMED sp. z o.o. sp.k.
Piłsudskiego 33
Halinów, 05-074