Pielęgniarka/Pielęgniarz – Jarosławiec

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka POZ
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 5 750 zł - 6 000 zł/mies. brutto

Opis pracy:

Obowiązki

– Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań

– Praca w punkcie szczepień (opcjonalnie)

Wymagania

– Wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku Pielęgniarstwo

– Aktualne prawo wykonywania zawodu

– Doświadczenie w pracy w punkcie pobrań dla dorosłych i dla dzieci

– Wykonywanie szczepień ochronnych dzieci i dorosłych (opcjonalnie)

– Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy własnej oraz skrupulatność w realizacji codziennych zadań

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu m.in. turnusy rehabilitacyjne, kontrakt z NFZ[hr]
  • Zapewniamy możliwość zakwaterowania

Miejsce pracy:

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ul. Uzdrowiskowa 15
Jarosławiec, 76-107