Pielęgniarka/Pielęgniarz – Katowice

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka POZ z kursem lub specjalizacją dot. szczepień ochronnych
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: od 5322,78 zł brutto- wynagrodzenie zgodne z nową siatką płac (kwota na pełen etat, umowa o pracę, w zależności od kwalifikacji do negocjacji)

Gyncentrum Sp. z o. o. to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce. Organizację tworzą nowoczesne ośrodki, m.in. Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej, Szpital i Centrum Leczenia Endometriozy oraz Wielospecjalistyczne Centra Medyczne holsäMED.

Obecnie w związku z rozwojem Centrum Medycznego holsäMED  zlokalizowanego w Katowicach przy ul. Kościuszki 229 poszukujemy osoby na stanowisko: Pielęgniarka POZ z kursem lub specjalizacją  dot. szczepień ochronnych

Twój zakres obowiązków:

  • opieka nad pacjentem,
  • wykonywanie szczepień,
  • obsługa informacyjna pacjenta w zakresie koniecznym do sprawowania opieki medycznej,
  • pobieranie oraz/lub przyjmowanie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych,
  • przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi procedurami firmy i przepisami prawa,
  • kompletowanie, prowadzenie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,
  • współpraca z personelem lekarskim i administracyjnym,
  • współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.​

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe I stopnia na kierunku pielęgniarstwo,
  • kurs specjalistyczny dot. szczepień ochronnych dla pielęgniarek,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • znajomość obsługi komputera;
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność, życzliwość.

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy o pracę, B2B bądź umowy cywilno-prawnej w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • program poleceń pracowniczych.

Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych, cenisz sobie ciągły rozwój, a ponad wszystko lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi skontaktuj się z nami i prześlij swoją aplikację na adres mailowy: [email protected].

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne holsaMED
ul. Kościuszki 229
Katowice, 40-600