Pielęgniarka/Pielęgniarz – Katowice

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka endoskopowa w pracowni kolonoskopii-gastroskopii
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 80-100 zł za godzinę

Opis pracy:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie pracowni endoskopowe do badań.
  • Asystowanie podczas wykonywania badań specjalistycznych.
  • Dbałość o używany sprzęt w pracowni endoskopowej.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.
  • Stosowanie procedur obowiązujących w pracowni endoskopowej.
  • Opieka nad pacjentem i pomoc w trakcie i po badaniu.

Nasze wymagania:

  • Kurs specjalistyczny w zakresie pielęgniarki endoskopowej.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat (możliwe są także inne formy zatrudnienia).
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Bieżące wsparcie ze strony współpracowników.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwy rzeczowo podmiot z grupy Tommed.
Obowiązek informacyjny spełniony został za pośrednictwem strony internetowej administratora w zakładce RODO:

Centrum Medyczne Tommed sp. z o.o. Ośrodek Diagnostyki sp.k.
Fredry 22
Katowice, 40-662

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Beata Grzywa
Telefon: 731-607-506
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://tommed.pl/