Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kobierzyce

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka Szkolna, Wysoka lub Krzyzowice
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6900

Opis pracy:

NZOZ „Twój Lekarz” Sp. z o.o. z siedzibą w Kobierzycach tworzy zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniając holistyczną opiekę nad pacjentem i jego rodziną. Działamy na terenie gminy Kobierzyce i miasta Wrocławia.

W związku z intensywnym rozwojem przychodni prowadzimy rekrutację na stanowisko pielęgniarka szkolna:

  • Szkoła w Wysokiej – 3-4 razy w tyg.
  • Szkoła w Krzyżowicach – 1 raz w tyg.

Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (również dla osób na emeryturze) w ramach umowy o pracę lub zlecenie/kontrakt.

Zapraszamy do kontaktu osoby pielęgniarki / pielęgniarzy również bez doświadczenia z gotowością zwiększenia swoich kwalifikacji – wszystkiego nauczymy oraz sfinansujemy dodatkowy kurs pielęgniarki szkolnej.

Zapewniamy komfortowe warunki pracy, elastyczny grafik, miłą atmosferę oraz wsparcie wykwalifikowanego personelu administracyjnego.

Zapraszamy do wysyłania swoich CV na adres: [email protected] wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Miejsce pracy:

NZOZ "Twój Lekarz" sp. z o.o.
ul. Witosa 5
Kobierzyce, 55-040
Polska

Dodatkowe informacje:

Oferta archiwalna. Ogłoszenie nie jest już aktualne.