Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kozienice

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: PIOELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5330-6930 brutto

Opis pracy:

 Wymagane kwalifikacje:

  •   wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • ukończony kurs kwalifikacyjny do pracy w POZ w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego, opieki długoterminowej, w ochronie zdrowia pracujących, środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej,
  • ukończony ( lub chęć ukończenia) kurs  kwalifikacyjny lub specjalistyczny z zakresu: szczepień ochronnych
  • mile widziane kursy: EKG, RKO, spirometrii,

 Zakres obowiązków:

  • realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującym w placówce standardami
  • prowadzenie dokumentacji medyczną Pacjenta- forma elektroniczna
  • przygotowanie gabinetów do pracy
  • współpraca z personelem
  • realizacja programów profilaktycznych

Oczekujemy:

  • orientacji na Pacjenta, empatii, wysokiej kultura osobistej oraz dobrej organizacji pracy
  •  znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Millenium"s.c. D.Wojtowicz, I. Ulijasz-Wojtowicz
ul. M. Kopernika 15 lok 2
Kozienice, 26-900