Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kraków

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka POZ
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej,specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków
•praca w gabinecie zabiegowym
•wykonywanie iniekcji, poboru krwi, pomiaru parametrów
•podawanie leków na zlecenie lekarza
•edukacja zdrowotna Pacjentów
•realizacja programów profilaktycznych
•praca w terenie

Wymagania
•wykształcenie wyższe pielęgniarskie
•aktualne prawo wykonywania zawodu
•minimum roczne doświadczenie w pracy w szpitalu
•ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w zakresie pielęgniarstwa rodzinnego
•ukończony kurs szczepień
•umiejętność obsługi komputera

Oferujemy
•indywidulanie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia
•pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•pakiet szkoleń wprowadzających
•możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych
•przyjazną atmosferę w zespole

Miejsce pracy:

Scanmed S.A.
Armii Krajowej 5
Kraków, 30-150