Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kraków

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Ratownik Medyczny do wykonywania wymazów COVID-19
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: -

Opis pracy:

O nas

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków
• pobieranie materiału biologicznego w celu wykonania testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2
• świadczenie profesjonalnej opieki nad Pacjentem

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe z zakresu ratownictwa medycznego lub pielęgniarstwa
• umiejętność efektywnej i empatycznej komunikacji
• zorientowanie na potrzeby Pacjenta

Oferujemy

• współpracę na podstawie umowy zlecenia lub kontraktu B2B
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje prosimy składać za pomocą formularza aplikacyjnego: https://scanmed.elevato.net/pl/pielegniarkaratownik-medyczny-do-wykonywania-wymazow-covid-19,ja,525?source=1019

Miejsce pracy:

Scanmed S.A.
ul. Armii Krajowej 5
Kraków, 30-150