Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kraków

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka Anestezjologiczna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki.

Zakres obowiązków
  • sprawowanie kompleksowej opieki nad Pacjentami, w tym przygotowanie do zabiegów oraz badań
  • wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i diagnostycznych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • dbałość o sprawność techniczną powierzonego sprzętu, narzędzi i aparatury medycznej
Wymagania
  • wykształcenie wyższe pielęgniarskie
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki
  • zdolność do empatycznego reagowania na potrzeby Pacjentów
  • misja w niesieniu pomocy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera

Oferujemy

  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia
  • dogodny grafik dostosowany do potrzeb
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (Szpital św. Rafała w Krakowie otrzymał nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczny Szpital Przyszłości Inspiracje 2020”)

Aplikacje prosimy składać za pomocą formularza aplikacyjnego: https://scanmed.elevato.net/pl/pielegniarka-anestezjologiczna,ja,527?source=1019

Miejsce pracy:

Scanmed S.A.
ul. Adama Bochenka 12
Kraków, 30-693