Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kraków

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka POZ o profilu pediatrycznym
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia

Opis pracy:

Opis:

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków:

  •  praca w gabinecie zabiegowym i punkcie szczepień
  • wykonywanie czynności diagnostycznych, pielęgnacyjnych i leczniczych
  • edukacja zdrowotna i realizacja programów profilaktycznych u dzieci

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe o profilu pielęgniarskim (studia licencjackie/medyczne studium zawodowe/liceum medyczne wraz z ukończonym kursem/specjalizacją w zakresie pielęgniarstwa rodzinnego lub studia magisterskie)
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy w szpitalu lub na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w punkcie szczepień POZ będzie dodatkowym atutem
  • ukończony kurs szczepień, znajomość kalendarza szczepień
  • entuzjastyczne podejście do pracy z dziećmi
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • chęć nabywania praktycznej wiedzy
  • otwartość na pracę w systemie zmianowym
  • gotowość do pracy w wybrane soboty

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • pracę w przedziale godzinowym 7:00-20:00 od poniedziałku do piątku
  • dołączenie do zespołu i firmy, która działa zgodnie z wartością: Medycyna na wyróżniającym poziomie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje prosimy składać za pomocą formularza aplikacyjnego: https://scanmed.elevato.net/pl/pielegniarka-poz-o-profilu-pediatrycznym,ja,424?source=1019

Miejsce pracy:

Scanmed S.A.
ul. Armii Krajowej 5
Kraków, 30-150