Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kraków

Nazwa stanowiska: Osoba pobierająca w Punkcie Pobrań - Kraków Kniaźnina
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: -

Obecnie poszukujemy Osób Pobierających do naszego punktu pobrań w miejscowości Kraków – ul. Kniaźnina

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa pacjentów w zakresie pobierania krwi i przyjmowanie materiału biologicznego,
  • Przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa,
  • Współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.

Aby efektywnie realizować zadania niezbędne są:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne Prawo Wykonywania Zawodu,
  • Doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy,
  • Umiejętność współpracy w Pacjentami,
  • Pozytywne podejście do ludzi.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • Dowolną formę zatrudnienia – w zależności od preferencji,
  • Pracę w godzinach 07:00-15:00
  • Zniżki na nasze usługi zarówno dla Pracowników, jak i ich rodzin,
  • Szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań,
  • Swobodną atmosferę i pracę w zgranym zespole.

Prosimy o aplikowanie na adres: [email protected]
lub za pomocą formularza:

Miejsce pracy:

ALAB Laboratoria Sp. z o.o.
Kniaźnina
Kraków, 00-000