Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kulka

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka - kolonie na Mazurach
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 3000

Ośrodek Kulka na Mazurach, unikalne miejsce wypoczynku dzieci i młodzieży, poszukuje osób na stanowisko:

PIELĘGNIARKA
• kolonie na MAZURACH
• wynagrodzenie 3000 zł brutto za turnus

Wymagania:
• prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,
• książeczka zdrowia do celów sanitarnych,
• doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zapewniamy:
• wynagrodzenie wypłacane w ciągu 7 dni od zakończenia kolonii,
• zakwaterowanie, pełne wyżywienie,
• wsparcie asystentki.

Zakres obowiązków:
• całodobowa opieka pielęgniarska nad dziećmi i młodzieżą przebywającymi w Ośrodku Kulka,
• zapewnianie pierwszej pomocy przedmedycznej podczas kolonii i obozów w Ośrodku Kulka,
• nadzór nad organizacją izolatek, przygotowaniem apteczek, sporządzanie wymaganej dokumentacji,
• współpraca z dyżurującym w Ośrodku Kulka lekarzem.

Dostępne terminy zatrudnienia:
(pierwszy dzień od godz. 16:00, ostatni do godz. 14:00)
• 1 turnus – 23.06-4.07.2023
• 2 turnus – 4-15.07.2023
• 3 turnus – 15-26.07.2023
• 4 turnus – 26.07-6.08.2023
• 5 turnus – 6-17.08.2023
• 6 turnus – 17-28.08.2023

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji ogłoszonej przez Biuro Podróży Szarpie Travel Sp. z o.o. Sp. K.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Biuro Podróży Szarpie Travel, właściciel Ośrodka Kulka, to jeden z największych organizatorów kolonii i obozów w Polsce.

Miejsce pracy:

Ośrodek Kulka
Dźwierzuty, Kulka 9
Kulka, 12-120