Pielęgniarka/Pielęgniarz – Łódź

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka - Wizyty domowe
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 100-130zł za wizytę

Opis pracy:

Wymagania:

– gotowość do samodzielnej pracy z pacjentem w każdym wieku

– mile widziane doświadczenie w realizowaniu wizyt domowych

– umiejętność wykonywania:

zastrzyków podskórnych, domięśniowych, dożylnych

zakładania wenflonów

zmiany opatrunków

cewnikowania

zdejmowania szwów

płukania ucha

– gotowość dojeżdżania do pacjenta własnym środkiem transportu

– mile widziana znajomość języka angielskiego

Warunki pracy:

umowa zlecenie lub kontrakt (B2B)
stawka za wizytę (różne usługi) 100 – 130 zł
elastyczny grafik pracy ustalany przez pielęgniarkę.

Obowiązki:

realizowanie usług pielęgniarskich w trakcie wizyt domowych w Łodzi i okolicach
własny środek transportu
zgłaszanie dyspozycyjności

Dołącz do naszego zespołu – https://zamowlekarza.pl/

Miejsce pracy:

Zamów Lekarza sp. z o.o.
Narutowicza 40/1
Łódź, 90-135