Pielęgniarka/Pielęgniarz – Łódź

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: PIEL EGNIARKA- HOSPICJUM DOMOWE
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 2500-6900

Opis pracy:

NA TYM STANOWISKU TWOIMI NAJWAŻNIEJSZYMI ZADANIAMI BĘDĄ:

  1. Przeprowadzanie wizyt domowych u naszych podopiecznych i sprawowanie nad nimi opieki pielęgniarskiej (wybrane miejscowości w woj. łódzkim).
  2. Współpraca z doświadczonym i profesjonalnym gronem lekarskim, realizacja zaleceń medycznych.
  3. Szkolenie rodziców w zakresie pielęgnacji, podawania leków i obsługi sprzętu medycznego oraz udzielanie rodzinom wsparcia w zakresie opieki paliatywnej. Będziesz ich Aniołem Stróżem.
  4. Dostarczanie leków, materiałów opatrunkowych i sprzętu medycznego do domów pacjentów.
  5. Prowadzenie dokumentacji medycznej.
  6. Udział w odprawach zespołów, superwizjach pracy i szkoleniach.

 WYMAGANIA ODNOŚNIE TWOJEGO PRZYSZŁEGO STANOWISKA:

  1. Wykształcenie minimum licencjackie, prawo wykonywania zawodu.
  2. Doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza.
  3. Dodatkowe kwalifikacje premiowane wyższym wynagrodzeniem takie jak: kurs opieki paliatywnej, specjalizacje lub kursy: ratunkowy, anestezjologiczny, kardiologiczny, pediatryczny, chirurgiczny.
  4. Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu auta.
  5. Zależy nam na tym, żebyś był/a samodzielna/-y, gotowa/-y do podejmowania szybkich i kluczowych decyzji dla zdrowia podopiecznych. Ważnym dla nas jest też to, żebyś chciał/a się rozwijać i współpracować z zespołem.

ZAPEWNIAMY:

  1. Pełen proces wdrożenia do pracy. Oferujemy pół dnia pracy wolontaryjnej, dzięki której będziesz wiedział/a, czy praca z naszymi podopiecznymi jest dla Ciebie!
  2. Stałe warunki współpracy – umowa cywilnoprawna, umowa zlecenie lub umowa B2B.
  3. Płaca uzależniona jest od kwalifikacji, Twojej deklaracji czasu, jaki możesz nam poświęcić i liczby wizyt, które możesz odbyć. W zależności od Twoich kwalifikacji oraz dostępności będzie wynosić od 2500 do 6900 zł brutto. Dodatkowo przy realizacji dyżurów otrzymujesz wynagrodzenie za sam dyżur i interwencję u pacjentów.
  4. Oferujemy także sprzęt medyczny i służbowy samochód, który zapewni Ci dobre warunki pracy oraz pomoże w sprawowaniu jak najlepszej opieki nad podopiecznymi.
  5. Chcemy zapewnić Ci rozwój poprzez szkolenia, które zwiększą Twoje kompetencje.

 Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Miejsce pracy:

FUNDACJA GAJUSZ
[email protected]
Łódź , 93-271