Pielęgniarka/Pielęgniarz – Łódź

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 65zł /h

Opis pracy:

Lokalizacja- Zgierz/ łódzkie

Obowiązki

– udzielanie pacjentom świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych  diagnostycznych, leczniczych, zgodnie z kwalifikacjami, aktualną wiedzą medyczną, dostępnymi metodami i środkami, z zasadami etyki zawodowej ze szczególną starannością oraz przyjętymi standardami w oddziale,

–  wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne

– prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Wymagania

– wykształcenie kierunkowe

– aktualne prawo wykonywania zawodu

– doświadczenie zawodowe na oddziale interny lub geriatrii lub neurologii lub kardiologii

– obsługa komputera- mile widziana znajomość systemu Eskulap

– umiejętność pracy w zespole

– dobra organizacja pracy własnej

– aktualny kurs przetaczania krwi

Oferujemy

– współpraca w formie UZ lub B2B

– możliwość wyboru pojedynczych dyżurów, zgodnie z dyspozycyjnością

– stawkę 65 zł/h

– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Miejsce pracy:

e-work HR Company Poland Sp. z o.o.
Narutowicza 7/9
Łódź, 90-117