Pielęgniarka/Pielęgniarz – Łódź

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz/Położna/Położnik/Ratownik Medyczny/Technik Analityki Medycznej
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5350-6400 pln brutto/msc (*w przypadku umowy o pracę na pełny etat)

Jesteśmy ogólnopolską siecią Laboratoriów Medycznych wchodzącą w skład grupy Medicover działającej w obszarze ochrony zdrowia na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. jest aktywna na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój zarówno w obszarze analityki laboratoryjnej, jak również sieci Punktów Pobrań. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej – od podstawowych badań diagnostycznych, badań genetycznych, immunologicznych, hormonalnych, aż po projekty zaawansowanych badań klinicznych. W centrum naszej uwagi jest troska o zdrowie Pacjenta oraz jakość świadczonych usług na każdym etapie obsługi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów.

Pielęgniarka/Pielęgniarz/Położna/Położnik/Ratownik Medyczny

Opis stanowiska:

  • Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań;
  • Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań;
  • Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi Pacjentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Doświadczenie zawodowe w pobieraniu materiału biologicznego do badań;
  • Orientacja na Pacjenta i jego potrzeby;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dużo pozytywnej energii.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat;
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;
  • Wolne weekendy i święta;
  • Kompleksowy program szkoleń wewnętrznych;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;
  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej – to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;
  • Dofinansowanie do indywidualnej nauki języka angielskiego;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Atrakcyjny kwartalny system premiowy;
  • Perspektywę awansu w ramach struktur wewnętrznych;
  • Pracę w nowej komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;
  • Miejsce pracy: ul. Pabianicka 62.

Link do aplikowania:

Miejsce pracy:

Synevo Sp. z o.o.
Łódź, -