Pielęgniarka/Pielęgniarz – Łódź

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6000-8000

W związku z otwarciem nowych centrum medycznych w Polsce zespół placówek DoctorPro Poland zaprasza do współpracy Pielęgniarkę do centrum medycznego w Łodzi.

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic Ukraina – znanej i docenianej za wysoką jakość obsługi oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii leczenia pacjentów. Naszą misją jest zapewnienie dla pacjenta komfortowego pobytu w klinice oraz prowadzenie wysokiej jakości opieki medycznej.

Zakres obowiązków:
– obsługa gabinetu zabiegowego (pobieranie krwi i zabezpieczanie materiału do badań, wykonywanie zapisu ekg, wykonywanie iniekcji, usuwanie szwów, zakładanie i zmiana opatrunku)
– asystowanie lekarzom w czasie wizyt/ zabiegów
– realizacja zleceń lekarskich
– przygotowanie gabinetów lekarskich do pracy (uzupełnienie sprzętu)

Czego oczekujemy:
– aktualne prawo wykonywania zawodu
– doświadczenie w pracy z pacjentem
– specjalizacja chirurgiczna mile widziana

Oferujemy:
– wolne wszystkie niedziele i święta
– pracę w trybie 12-godzinnym w godzinach pracy kliniki
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenia
– pracę w nowoczesnym centrum medycznym o wysokich standardach

Miejsce pracy:

DoctorPro Polonad
ul. Stefana Jaracza 64
Łódź, 90-251

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Lena Lazaruk
Telefon: 880-718-721
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://doctorpro.pl/