Pielęgniarka/Pielęgniarz – łódź

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: od 7200zł

Poszukujemy do łódzkiego zespołu PZU Zdrowie Pielęgniarki/ Pielęgniarza

Twój zakres obowiązków

  • Praca w gabinecie zabiegowym i punkcie pobrań
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy
  • Współpraca z pozostałymi zespołami CM

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Znajomość zasad i przepisów prawnych obowiązujących w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej
  • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań, samodzielność, odpowiedzialność
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji zarówno z personelem jak i pacjentem

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Łodzi
  • Umowa o pracę
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek
  • PZU Sport
  • Opieka medyczna

Miejsce pracy:

PZU Zdrowie SA Oddział Centrum Medyczne w Łodzi
Ogrodowa 8
łódź, 91-071

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: OLIWIA Łabędowicz-WRONIAK
Telefon: 573794194
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://zdrowie.pzu.pl/