Pielęgniarka/Pielęgniarz – Lubin

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka gabinetu zabiegowego LUBIN
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek –  Przychodni LUBMED w Lubinie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka Gabinetu Zabiegowego/Punktu Szczepień
Miejsce pracy: Przychodnia Lubmed, ul. Wyszyńskiego,

Lubin, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska

  • praca w gabinecie zabiegowym, punkcie pobrań i innych obszarach działalności przychodni
  • nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
  • przygotowanie Pacjenta do badań lekarskich
  • dbanie o pozytywny wizerunek placówki

Oczekiwania

  • wykształcenie min. średnie medyczne
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: kursy kwalifikacyjne Pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, medycyny pracy lub kurs szczepień
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • orientacja na Pacjenta, wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę

Miejsce pracy:

EMC Instytut Medyczny S.A.
ul. Wyszyńskiego 6
Lubin, 59-300