Pielęgniarka/Pielęgniarz – Modlniczka

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: PIELĘGNIARKA
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: od 4200brutto

NZOZ Pasternik Maluty Sp.J  zatrudni PIELĘGNIARKI do pracy w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym.

Wymagania

  • prawo wykonywania zawodu
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, empatii, cierpliwości
  • punktualność

Zadania

udzielanie świadczeń w zakresie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami

zakładu opiekuńczo-leczniczego

Gwarantujemy

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • dowolną formę zatrudnienia: umowę o pracę lub zlecenie
  • elastyczny czas pracy dopasowany do możliwości pracownika

Dodatkowy atut

  • m.in. 3-letnie doświadczenie w pracy w warunkach szpitalnych
  • dyspozycyjność, mobilność,
  • doświadczenie w pracy z osobami starszymi
  • kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinach:

opieki długoterminowej,

i/lub pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych,

i/lub pielęgniarstwa zachowawczego,

i/lub pielęgniarstwa rodzinnego,

i/lub pielęgniarstwa środowiskowego, i/lub pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego,

i/lub pielęgniarstwa geriatrycznego,

i/lub pielęgniarstwa opieki paliatywnej.

Miejsce pracy:

NZOZ "Pasternik" Maluty Sp.j.
Os.Krakowskie Przedmieście 28
Modlniczka, 32-085