Pielęgniarka/Pielęgniarz – Narew

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 5322,78 - 7304,66 zł

Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza zatrudni pielęgniarki do nowo powstałego
Ośrodka Hospicyjno – Opiekuńczego w Makówce (gmina Narew)

Zakres obowiązków:
– realizacja świadczeń pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi standardami,
– wykonywanie czynności diagnostycznych ( w tym pobieranie materiałów do badań
diagnostycznych,
– prowadzenie dokumentacji medycznej,
– ścisła współpraca z pielęgniarką oddziałową (koordynującą) oraz zespołem
medycznym.

Czego oczekujemy:
– empatii i profesjonalizmu,
– umiejętności pracy w zespole,
– racjonalnego gospodarowania powierzonymi środkami,
– dyscypliny pracy, dyspozycyjności,
– inicjatywy organizowania pracy własnej.

Mile widziane:
– kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja z zakresu medycyny paliatywnej,
– kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja z opieki długoterminowej lub geriatrycznej,
– dodatkowe kursy kierunkowe.

Oferujemy:
– możliwość zatrudnienia zgodnie z życzeniem kandydata: etat/zlecenie/kontrakt

CV należy wysłać na adres: [email protected] lub na adres Szkolna 20, 16-050
Michałowo. Kontakt telefoniczny pod nr 85 663 37 34, kom. 511 878 881.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
prowadzonego przez Fundację Hospicjum Proroka Eliasza z siedzibą w Michałowie zgodnie z
Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016
roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz.
1000)”.

Miejsce pracy:

Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza
Makówka 81
Narew, 17-210