Pielęgniarka/Pielęgniarz – Neuhaus, Maschen, Ahrensbök, Tarp, Gerolstein, Baden – Baden, Oldenburg, Stadtoldendorf

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 3100 - 3600 Euro brutto

Lokalizacja: Neuhaus, Maschen, Ahrensbök, Tarp, Gerolstein, Baden – Baden, Oldenburg, Stadtoldendorf

Wymagania:

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej. Konieczna jest nostryfikacja kwalifikacji zawodowych. Do momentu uzyskania uznania dokumentów pielęgniarka/pielęgniarz pracuje na stanowisku asystenta i otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 2300 Euro
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • zaświadczenie o niekaralności

Obowiązki:

  • wykonywanie standardowych czynności pielęgniarskich, takich jak regularne podawanie przepisanych leków, zastrzyków, zmiana opatrunków, pomiar ciśnienia, temperatury itp.
  • w sytuacji, gdy samodzielne wykonywanie codziennych czynności sprawia podopiecznemu trudność, pielęgniarka/pielęgniarz asystuje przy poruszaniu się, podnoszeniu, zmianie pozycji, ubieraniu się; zapewnia wsparcie i pomoc seniorom w dbaniu o codzienną higienę i pielęgnację. To, jakie czynności będą wchodziły w zakres obowiązków, zależy w głównej mierze od stanu zdrowia podopiecznego
  • współpraca z personelem
  • praca w systemie trzyzmianowym
  • gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy:

  • dopłaty do kosztów opieki nad dziećmi
  • kupony paliwowe i towarowe
  • zwrot kosztów podróży
  • miejsce parkingowe
  • darmowe napoje
  • rabaty pracownicze w znanych firmach
  • EdenRedCard – premia uznaniowa w postaci karty podarunkowej, którą można płacić w supermarketach, na stacji benzynowej lub za transport publiczny
  • śniadanie dla pracowników
  • 29 dni urlopu, 5-dniowy tydzień
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dodatki za pracę w nocy i soboty – 25%, niedziele – 50% i święta – 50%

CV/aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

Miejsce pracy:

HR XPERIENCE POLAND SP. Z O.O.
Neuhaus, Maschen, Ahrensbök, Tarp, Gerolstein, Baden - Baden, Oldenburg, Stadtoldendorf
Neuhaus, Maschen, Ahrensbök, Tarp, Gerolstein, Baden - Baden, Oldenburg, Stadtoldendorf, 21220
Niemcy