Pielęgniarka/Pielęgniarz – Olsztyn

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz Medycyny Pracy
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 3500

Opis pracy:

Pielęgniarka/Pielęgniarz Medycyny Pracy
Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:
wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami
przygotowywanie, prowadzenie, archiwizacja i zabezpieczenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami
wykonywanie badań diagnostycznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
obsługa osób zgłaszających się na badania profilaktyczne, prowadzenie zapisów i rejestracja badanych
współpraca z lekarzami, pielęgniarkami i psychologami oraz innym personelem przychodni

Wymagania:
wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/ magisterskie na kierunku pielęgniarstwo
aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
ukończony kurs specjalistyczny z zakresu wykonywania i interpretacji zapisu EKG
mile widziany kurs kwalifikacyjny z zakresu ochrony zdrowia pracujących
orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista
dobra organizacja pracy własnej
znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym

Oferujemy:
ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie na podstawie wybranego rodzaju umowy
bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach

Miejsce pracy:

Kolejowa Medycyna Pracy
Marii Zientary-Malewskiej 28
Olsztyn, 11-041