Pielęgniarka/Pielęgniarz – Piaseczno

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 7000 brutto

Centrum Medyczne CMP to polska firma o wieloletniej tradycji, świadcząca usługi kompleksowej opieki medycznej. Posiadamy sieć 19 oddziałów własnych, funkcjonujących na terenie województwa mazowieckiego oraz współpracujemy z ponad 400 placówkami podwykonawczymi zlokalizowanymi w całym kraju. Obejmujemy opieką ponad 650 tysięcy osób.

Naszym celem jest świadczenie usług medycznych z zachowaniem najwyższych standardów jakości. W codziennej pracy ważny jest dla nas wzajemny szacunek, nieustający rozwój oraz profesjonalizm.

Dołącz do Nas jako:

Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Twoje zadania:

Samodzielna realizacja świadczeń pielęgniarskich, w tym szczepień dzieci
Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
Obsługa pacjentów zgodnie ze standardami Centrum Medycznego CMP
Realizowanie polityki firmy w zakresie sprawnej i przyjaznej obsługi Pacjenta

Oczekujemy:

Prawa wykonywania zawodu
Wykształcenia minimum średnie medyczne
Kursu specjalistycznego z zakresu szczepień ochronnych- ukończonego lub w planach do zrobienia 🙂 (chętnie pomożemy w ich finalizacji)
Komunikatywności, pozytywnego usposobienia

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
Prywatną opiekę medyczną (przy zatrudnieniu na UoP)
Pracę od poniedziałku do piątku (pełny wymiar etatu; zmiany poranne lub popołudniowe)
Przyjazną atmosferę
Wsparcie przełożonego oraz zespołu
Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem
Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie! 🙂

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne Puławska
Puławska 49
Piaseczno, 05-500