Pielęgniarka/Pielęgniarz – Poznań

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz- Poznań
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 3500

Przychodnia POZ w Poznaniu (os. Bohaterów II Wojny Światowej) podejmie współpracę z Pielęgniarką/ Pielęgniarzem.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– elastyczne godziny pracy,
– miłą i życzliwą atmosferę,
– możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o kierunkowe szkolenia,
– forma zatrudnienia: kontraktowa / zlecenie.

Wymagania
• wykształcenie min. średnie medyczne -preferowane ukończone studia, licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo,
• aktualne prawo wykonywania zawodu,
• orientacja na pacjenta, empatia, kultura osobista oraz dobra organizacja pracy, własnej.

Zakres obowiązków
• praktyczna umiejętność pobierania krwi, wykonywanie szczepień ochronnych dzieci i dorosłych, postępowanie w nagłych przypadkach,
• prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań w gabinecie zabiegowym,
• opieka pielęgniarska nad pacjentami.

Zapraszam do kontaktu:

Tel: 518 855 520

E-mail: [email protected]

Miejsce pracy:

Wielkopolskie Centrum Medycyny Rodzinnej
os. Bohaterów II Wojny Światowej 33
Poznań, 60-392