Pielęgniarka/Pielęgniarz – Poznań

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz POZ - Poznań
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: do 7400 brutto

Opis pracy:

O nas

Jesteśmy Jutro Medical – siecią przychodni POZ oferującą wizyty refundowane przez NFZ. Wspieramy nasz zespół medyczny najnowszymi technologiami, dzięki którym eliminujemy problemy, z którymi Pielęgniarki(rze) spotykają się na co dzień: długie kolejki pod gabinetami, “numerki” czy mnóstwo papierowej dokumentacji. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim inne podejście do pacjenta i ochrony zdrowia – chcemy zapobiegać chorobom zanim staną się zagrożeniem dla życia. Praca w naszej przychodni pozwala mieć realny wpływ na współtworzenie środowiska pracy.

Przychodnie Jutro Medical

Nasze przychodnie znajdują się w Warszawie (3 placówki), w Krakowie, w Gdańsku, we Wrocławiu oraz w Łodzi. A już wkrótce także w Białymstoku i Poznaniu.

Czym będziesz się zajmować?

Na co dzień będziesz obsługiwać pacjentów dorosłych w gabinecie zabiegowym przy wykonywaniu badań takich jak: badanie krwi i moczu, EKG, testy z kropli oraz szczepienia.

Zależy nam na komforcie Twojej pracy – chcemy dać Ci technologię oraz wsparcie, abyś jeszcze lepiej mógł/mogła zadbać o zdrowie pacjentów, dlatego:

1. W Jutro Medical stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych kompetencji Pielęgniarzy(ek), takich jak badanie fizykalne czy programy profilaktyczne wykonywane przez Pielęgniarki(rzy).

2. Dbamy o wyjątkową atmosferę – stawiamy na wzajemne wsparcie, wymianę wiedzy, premiujemy kreatywność i wychodzenie z nowymi inicjatywami dla pacjentów.

3. Stawiamy na rozwój w naszym zespole – oferując dostęp do wielu platform edukacyjnych m.in. Up To Date, ECG Weekly, POZycja Pierwsza oraz Twój Pierwszy Dyżur.

4. Praca w Jutro Medical jest pracą zespołową. Pielęgniarki, Lekarze, Rejestracja czy Koordynatorzy – jesteśmy jednym zespołem.

Aplikuj, jeżeli:

* masz możliwość prowadzenia listy aktywnej (deklarowania pacjentów)
możliwość pracy na pół etatu od poniedziałku do piątku (przychodnia otwarta w godzinach 08:00-18:00)
* posiadasz ukończony kurs szczepień
* posiadasz specjalizację lub jeden z poniższych kursów: środowiskowy, rodzinny, środowiskowo-rodzinny, opieki długoterminowej, kurs w ochronie zdrowia pracujących (bądź inne kursy uprawniające do prowadzenia listy aktywnej)
lub
* posiadasz tytuł magistra pielęgniarstwa

Mile widziane:

* ukończony kurs EKG, kurs spirometrii
* zainteresowanie nowymi technologiami, chęć rozwoju i korzystania z najnowszych rozwiązań telemedycznych

Oferujemy:

* wynagrodzenie w wysokości 45-52 brutto/h na umowę zlecenie lub kontrakt lub do 7400 brutto na umowę o pracę (w przeliczeniu na cały etat) + dodatki za niektóre szczepienia i za realizację programu CHUK
* nowoczesną przychodnię, w której pacjenci umawiani są na godziny, dzięki czemu nie ma kolejek
* ciągły rozwój, dzięki nielimitowanemu dostępowi do platform rozwojowych, w tym medycznych (UpToDate, ECG Weekly, Skillshare, Udemy)
* możliwość zdobycia doświadczenia w przychodni, w której pacjent i kadra medyczna są ważni
* atmosferę opartą o szacunek, uczciwość względem siebie oraz poszanowanie potrzeb
* możliwość udziału w akcjach profilaktycznych dla pacjentów
* dołączenie do inspirującego zespołu, lekarzy, pielęgniarek oraz asystentów medycznych, którzy chętnie dzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz są zaangażowani w swoją pracę i jej efekty

Aplikuj: https://bit.ly/3lhPd7u

Miejsce pracy:

Jutro Medical
Świętego Leonarda 4
Poznań, 60-654
Polska

Dodatkowe informacje:

Oferta archiwalna. Ogłoszenie nie jest już aktualne.