Pielęgniarka/Pielęgniarz – RYBNIK

Nazwa stanowiska: Osoba pobierająca - Praca w Punkcie Pobrań - RYBNIK
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: -

Obecnie poszukujemy Osób Pobierających do naszego punktu pobrań w miejscowości RYBNIK

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

obsługa pacjentów w zakresie pobierania krwi i przyjmowanie materiału biologicznego,
przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa,
współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.

Aby efektywnie realizować zadania niezbędne są:

wykształcenie kierunkowe oraz czynne Prawo Wykonywania Zawodu,
doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego,
znajomość obsługi komputera,
chęć zdobywania nowej wiedzy,
umiejętność współpracy w Pacjentami,
pozytywne podejście do ludzi.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

Dowolną formę zatrudnienia – w zależności od preferencji,
Zniżki na nasze usługi zarówno dla Pracowników, jak i ich rodzin,
Szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań,
Swobodną atmosferę i pracę w zgranym zespole.
Prosimy o aplikowanie na adres: [email protected]
lub za pomocą formularza:

Miejsce pracy:

ALAB Laboratoria Sp. z o.o.
RYBNIK
RYBNIK, 00-000