Pielęgniarka/Pielęgniarz – Szamotuły

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/ Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5400-6300

Dla naszego klienta, renomowanej sieci stacji dializ poszukujemy osoby na stanowisko Pielęgniarka/ Pielęgniarz w miejscowościach:

  • Szamotuły

Oferta:

  • Praca bezpośrednio w placówce, w sektorze prywatnym
  • Elastyczny czas pracy – możliwość pracy w wymiarze pełnego/niepełnego etatu lub w formie pracy dodatkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do realiów obecnego rynku pracy
  • Dogodna forma umowy – umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt
  • Profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego
  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zadania:

  • Zapewnienie pacjentom najlepszej opieki pielęgniarskiej zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, zasadami wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza i standardami obowiązującymi w placówkach
  • Prowadzenie zabiegów hemodializy
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Dyspozycyjność i gotowość do wspólnego uzgadniania grafiku – praca zmianowa
  • Zaangażowanie, empatia, cierpliwość, spokój i opanowanie

Miejsce pracy:

Manpower
Dworcowa 28
Szamotuły, 64-500